Skrandžio žiedas: populiariausi mitai

Per didelis kūno svoris tikrai yra labai rimta problema. Daugelis žmonių skundžiasi, kad su juo kovoti yra labai sunku, tad visiškai suprantama, kad daugeliu atveju paprasčiausiai reikia kreiptis į medikus, kurie gali patarti, koks gydymo metodas Jums labiausiai tinka. Skrandžio žiedas yra viena iš tų populiarių operacijų, kurią labai mėgsta lietuviai. Pačios operacijos kaina tikrai nėra labai didelė, tačiau galima džiaugtis, kad rezultatas dažniausiai pranoksta lūkesčius.

Skrandžio žiedas gali padėti susitvarkyti su daugeliu problemų. Tačiau kaip ir kitos operacijos, taip ir ši yra apipinta labai daug įvairiausių mitų, kurie kartais gali trukdyti suvokti šios procedūros svarbumą. Norėdami Jums padėti tinkamai pasirinkti ir apsispręsti, ar ši operacija jums reikalinga – pateikiame svarbiausią informaciją ir mitus, kuriais reiktų netikėti.

Didelis mitas yra tai, kad po skrandžio operacijos negalėsite valyti labai daug dalykų. Tai nėra tiesa. Paprasčiausiai sumažėjus jūsų skrandžio tūriui jūs natūraliai norėsite valgyti mažau. Tačiau tai nereiškia, kad negalėsite valgyti tokių kitų maisto produktų, kaip kad anksčiau. Nesveikas maistas taip pat kartais galima. Svarbiausia yra tai, kad sumažinus skrandį paprasčiausiai norėsis ir mažiau maisto, o pavalgius jausite sotumą. Taip pat verta įvertinti tai, kad skrandžio žiedo operacija tikrai nėra kažkuo žalinga ir jos tikrai nereikia bijoti. Skrandžio žiedas dažniausiai uždedamas per porą valandų ir pati operacija neturi jokio šautinio poveikio. Na, arba jis pasitaiko labai retai. Bet kuriuo atveju, tai patogus būdas mėgautis kur kas geresne sveikata ir tuo pačiu gražesne išvaizda neįdedant per daug pastangų. Skrandžio žiedas iššaukia labai daug mitų ir norėdami būti tikri, kad tai tik paprasčiausi mitai – siūlome jums pasitarti su gydytoju, kuris gali atsakyti į visus klausimus bei padėti apsispręsti, ar šio tipo operacija jums reikalinga ir apskritai, kokie būdai labiausiai tinka norint sumažinti savo kūno svorį.

Skaityti straipsnį “Skrandžio žiedas: populiariausi mitai” »